Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
Wyniki "II Boru 4x4" o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Dąbrowa
Klasa Ogólna
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | 1-punktowe | 2-punktowe | 3-punktowe | Razem | OS "Zamek" |
1 | Masella Maciej |
Rosłoń Jakub |
Mitsubishi Pajero | 27 | 14 | 26 | 67 | 1:22 |
2 | Małkowski Andrzej |
Kluszczyński Maciej |
Mercedes G | 30 | 14 | 21 | 65 | 1:18 |
3 | Balcerzak Tomasz |
Balcerzak Sylwia |
Suzuki SJ 410 | 27 | 12 | 24 | 63 | 1:22 |
4 | Gosek Piotr |
Gosek Przemek |
Opel Frontera | 35 | 12 | 15 | 62 | 1:19 |
5 | Drewienkowski Witold |
Marchlewski Tomasz |
Suzuki SJ 413 | 25,5 | 10 | 21 | 56,5 | 1:42 |
6 | Włoch Cezary |
Włoch Wiktor |
Nissan Patrol | 28 | 10 | 15 | 53 | 1:22,28 |
7 | Kruszczyński Piotr |
Kołodziejski Paweł |
Range Rover | 28 | 10 | 15 | 53 | 1:22,78 |
8 | Stosik Ryszard |
Stosik Paulina |
Ford Bronco | 27 | 8 | 9 | 44 |
1:23 |
9 | Pilarski Paweł |
Wójcicka Aleksandra |
Nissan Patrol | 32,5 | 8 | 3 | 43,5 | 1:29 |
10 | Kowalski Wojciech |
Kowalska Edyta |
Opel Frontera | 23 | 6 | 9 | 38 | 1:28 |
11 | Adamiak Jarosław |
Balewski Wojciech |
Suzuki Samurai | 23 | 2 | 3 | 28 | 1:31 |
Przekroczony Czas |
Krankowski Andrzej |
Kazaniecki Tomasz |
Suzuki Samuari | 28 | 14 | 21 | 63 | 1:19 |
Przekroczony Czas |
Czerwiński Zbigniew |
Czerwińska Andżelika |
Suzuki Samurai | 26 | 14 | 21 | 61 | 1:22 |
Klasa Turystyczna
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | 1-punktowe | 2-punktowe | 3-punktowe | Razem | OS "Zamek" |
1 | Karczewski Andrzej | Karczewski Jakub | Nissan Patrol | 54 | 16 | 21 | 91 | 1:24 |
2 | Napieczyńska Dorota | Napieczyński Wojciech | Nissan Patrol | 53 | 16 | 21 | 90 | 1:08 |
3 | Podogrodzki Maciej | Gibas Tomasz | Nissan Patrol | 53 | 16 | 21 | 90 | 1:12 |
4 | Biegański Marcin | - | Toyota LC | 53 | 16 | 21 | 90 | 1:18 |
5 | Groszewski Kamil | Gruchlik Jakub | Suzuki Vitara | 52 | 16 | 21 | 89 | 1:17 |
6 | Bryl Darek | Buler Rafał | Opel Frontera | 52 | 16 | 21 | 89 | 1:23 |
7 | Mikołajczak Wojciech | Brazowski Jurek | Nissan Patrol | 52 | 16 | 21 | 89 | 1:27 |
8 | Kocieniewski Mateusz | Cymerman Rafał | Nissan Patrol | 48 | 16 | 21 | 85 | 1:26 |
9 | Leszczyk Marek | Micał Monika | Mitsubishi Pajero | 47 | 16 | 21 | 84 | 1:10 |
10 | Duniec Dawid | Sochacki Bartosz | Jeep | 46,5 | 16 | 21 | 83,5 | 1:13 |
11 | Musiał Piotr | Musiał Paweł | Jeep Wrangler | 52 | 16 | 15 | 83 | 1:15 |
12 | Walder Krystian | Sotek Bartłomiej | Nissan Patrol | 46 | 16 | 21 | 83 | 1:39 |
13 | Przybysz Leszek | Rutkowska-Przybysz Agnieszka | Ford Explorer | 49,5 | 16 | 15 | 80,5 | 1:31 |
14 | Bartnik Krzysztof | Krzemińska Monika | Land Rover | 49 | 16 | 12 | 77 | 1:27 |
15 | Korycki Zbigniew | Zajczyk Krzysztof | Jeep Wrangler | 47,5 | 16 | 12 | 75,5 | 1:27 |
16 | Koska Andrzej | Koska Piotr | Suzuki Jimny | 47 | 16 | 12 | 75 | 1:42 |
17 | Kasprzyk Łukasz | Przybysz Szymon | Opel Frontera | 38,5 | 12 | 15 | 65,5 | 1:29 |
18 | Kubat Jacek | Krajewski Piotr | Suzuki Grand Vitara | 18 | 4 | 3 | 25 | 1:16 |
Załoga z najlepszym Czasem na Odcinku Specjalnym
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | 1-punktowe | 2-punktowe | 3-punktowe | Razem | OS "Zamek" |
1 | Napieczyńska Dorota |
Napieczyński Wojciech |
Nissan Patrol | 53 | 16 | 21 | 90 | 1:08,94 |
Najlepsza załoga w Wyczynie
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | 1-punktowe | 2-punktowe | 3-punktowe | Razem | OS "Zamek" |
1 | Włoch Cezary |
Włoch Wiktor |
Nissan Patrol | 28 | 10 | 15 | 53 | 1:22 |
Najlepsza załoga w Konkursie Wiedzy o Lesie
Miejsce | Kierowca | Pilot | Samochód | Ilość Punktów |
1 | Krankowski Andrzej | Kazaniecki Tomasz | Suzuki Samurai | 11 |