Wyniki "II Katarzynki 4x4 Świecie" 

 

 

KLASA " STRONG " 

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS
1 Lis Krzysztof Suzuki Vitara 53 0:33,28
2 Uliński Michał Suzuki Samurai 51 0:50,91
3 Tomaszkiewicz Dariusz Nissan Patrol 18 0:43,33

 

 

 

KLASA " MEDIUM "

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS
1 Maślonkowski Marcin Suzuki Vitara 61 0:30,56
2 Tomczak Jacek Suzuki Vitara 61 0:34,44
3 Choiński Arek Suzuki Samurai 61 0:38,60
4 Okoński Radosław Suzuki Vitara 61 0:41,03
5 Żurawski Mirosław Suzuki Vitara 61 0:41,72
6 Wiśniewski Jacek Suzuki Samurai 61 0:44,32
7 Szuster Daniel Suzuki Vitara 61 0:44,97
8 Korus Dawid Suzuki Samurai 61 1:12,09
9 Wiśniewski Seweryn Suzuki Vitara 57 0:34,28
10 Kurkiewicz Maciej   51,5 0:51,26
11 Kozłowski Tomasz Jeep Cherokee 49 0:50,87
12 Życki Marcin Suzuki Vitara 47,5 1:03,85
13 Tyszkiewicz Dariusz Ford Ranger 42 0:45,37
14 Polak Krzysztof Jeep Grand Cherokee 15 0:48,07

 

 

 

KLASA " LIGHT "

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS
1 Stypułkowski Wojciech Nissan Patrol 69 0:33,47
2 Jarczewski Piotr Nissan Patrol 69 0:35,09
3 Gronkowski Marek Suzuki Vitara 69 0:37,69
4 Grzelak Piotr Suzuki Samurai 69 0:40,75
5 Puszkiewicz Tomasz Suzuki Vitara 69 0:42.22
6 Wiśniewski Mateusz Hyundai Galloper 69 0:42,42
7 Krzewiński Dariusz Jeep Grand Cherokee 69 0:42,53
8 Pierzchalski Dawid Opel 69 0:46,10
9 Woźniak Maciej Jeep Grand Cherokee 68 0:31,47
10 Hope Tadeusz Toyota LC 68 0:36,84
11 Orłowski Tomasz Suzuki Grand Vitara 68 0:38,97
12 Skowronek Radomir LR Discovery 68 0:49,96
13 Ciszak Łukasz Opel Frontera 68 0:39,63
14 Matulis Krzysztof Ford Explorer 68 0:43,94
15 Arczyński Adam Suzuki Vitara 68 0:52,34
16 Rostankowski Sławomir LR Discovery 67 1:02,37
17 Czyżykowski Roman LR Defender 67 1:07,50
18 Brudnicki Michał Suzuki Vitara 64 0:37,06
19 Uniatowski Piotr LR Discovery 59 0:46,07
20 Rusiecki Michał Jeep Grand Cherokee 56 0:45,97

 

 

  

 

Strona w liczbach

Użytkowników:
1
Artykułów:
42
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
405825
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen