Wyniki "VII Dzień Kobiet 4x4 Świecie" 

 

 

KLASA " KOBIETA-KOBIETA " 

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS 1 Czas OS 2
1 Deszcz Barbara Opel Frontera 96 0:56,28 0:34,56
2 Kuras Wioletta Jeep Cherokee 93 - -

 

 

 

KLASA " KOBIETA-MĘŻCZYZNA "

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS 1 Czas OS 2 
1 Malinowska Marieta Suzuki Grand Vitara 96 - -
2 Górecka Adriana Suzuki Grand Vitara 95 - -
3 Kamińska Joanna  Nissan Patrol 92 1:31,47 1:08,81
4 Kowalska Beata Jeep Wrangler 91 1:03,89 2,00:88
5 Maślonkowska Aneta Suzuki Vitara 91 - -
6 Kurrek Małgorzata Mitsubishi Pajero 90 - -
7 Auguściak Hanna Nissan Patrol 89 - -
8 Bochenek Monika Nissan Navara 80 - -

 

 

 

KLASA " MĘŻCZYZNA-KOBIETA "

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS 1 Czas OS 2 
1 Wroński Piotr Suzuki Samurai 97 1:03,40 1:00,50
2 Gronkowski Marek Suzuki Vitara 95 1:20,53 0:44,47
3 Binienda Mateusz Nissan Patrol 94 0:46,72 1:06,50
4 Skrzat Marek Suzuki Samurai 92 0:58,34 0:29,50
5 Włas Mirosław Nissan Patrol 89 0:45,90 1:33,22
6 Rostankowski Sławomir LR Discovery 89 1:02,66 0:46,53
7 Kneblewski Paweł Mitsubishi Pajero 86 - -
8 Zembrzuski Wojciech Suzuki Grand Vitara 84 - -
9 Nowak Jarek Mitsubishi Pajero 84 0:44,25 1:49,75
10 Kowalczyk Łukasz Mitsubishi Pajero 84 0:44,83 0:52,21
11 Hope Tadeusz Toyota LC 83 1:10,69 0:37,16
12 Podlasiński Piotr Daihatsu 81 - -
13 Błachuta Przemysław Mitsubishi Pajero 81 - -
14 Milczarek Arek Nissan Patrol 80 - -
15 Lisiecki Ryszard Suzuki Samurai 78 0:53,09 0:56,06
16 Tomaszuk Emil Jeep Cherokee 77 - -
17 Adamczyk Artur Nissan Patrol 76 - -
18 Cenkier Bartosz Jeep Wrangler 76 - -
19 Robaczyński Łukasz Mercedes G 72 - -
20 Wilczarski Jarosław Opel Frontera 59 1:11,65 1:16,65
21 Andrzejak Karol Nissan Terrano 46 2:47,46 0:49,53
22 Czyżykowski Roman LR Defender 36 - -
23 Przeniewski Mazda 9,5 - -
N/K Stypułkowski Wojciech Nissan Patrol 90 0:45,44 1:30,09

Przekroczony

Czas

Wilniewczyc Rafał Mitsubishi Pajero 78 - -

Przekroczony 

Czas

Kisielewski Radosław Mitsubishi Pajero 78 0:57,46 0:38,62

Przekroczony 

Czas

Torbicki Arkadiusz Opel Frontera 73 - -

 

 

 

KLASA " MĘŻCZYZNA-MĘŻCZYZNA "

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS 1 Czas OS 2 
1 Korus Dawid Suzuki Samurai 95 0:44,07 0:45,39
2 Wesołowski Michał Suzuki Samurai 94 0:54,90 0:29,37
3 Sobiczewski Adam Jeep Cherokee 92 - -
4 Wiśniewski Seweryn Suzuki Vitara 91,5 0:53,43 0:45,00
5 Małek Jarosław Jeep Cherokee 90 0:54,37 1:06,69
6 Karpiński Sławomir Nissan Patrol 90 0:54,88 0:49,57
7 Karpiński Artur Opel Frontera 89 1:05,56 2:17,17
8 Brudnicki Michał Suzuki Vitara 89 - -
9 Kirsch Adam Suzuki Samurai 88 1:20,50 0:44,53
10 Majka Krystian Suzuki Vitara 87,5 - -
11 Jaroszewski Mateusz Suzuki Samurai 87 - -
12 Niemiec Sławomir Nissan terrano 86 0:47,97 1:29,50
13 Cieślak Andrzej Suzuki Samurai 83 - -
14 Milczarek Michał Suzuki Samurai 76 - -
15 Cieślak Remigiusz Suzuki Vitara 79,5 - -
16 Mortiz - 39,5 1:07,66 1:53,60

 

NAJŁADNIEJ PRZYSTROJONY SAMOCHÓD

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS  
1 Błachuta Przemysław Mitsubishi Pajero 81 -  

 

NAJPELIEJ PRZEBRANY MĘŻCZYZNA

Miejsce Kierowca Samochód Ilość PKT Czas OS  
1 Kirsch Adam Suzuki Samurai 88

1:20,50

 

Strona w liczbach

Użytkowników:
1
Artykułów:
44
Zakładek:
9
Odsłon artykułów:
413311
BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen